Kolejny dowód na to, że kolagen jest najlepszy na rozstepy! ZDJĘCIA! :)

Dzisiejszy post powstał dzięki uprzejmości autorki bloga Sposób na Brzuch.
Publikuję ten artykuł tutaj, by pokazać wam, że z rozstępami po ciąży naprawdę można wygrać, tylko musimy być czujne i  zacząć walkę z nimi odpowiednio wcześnie. Zobaczcie jakie fajne efekty daje stosowanie kosmetyku, który w swoim składzie zawiera kolagen! Miłego czytania :)
"Ewa dwa lata temu zaszła w ciążę. Ciąża przebiegała bez komplikacji, brzuszek rósł normalnie i jako pani kosmetyczka doskonale wiedziała jak o niego dbać. Smarowała się więc regularnie kremami przeciw rozstępom i starała nie przesadzać z jedzeniem, by nie rozciągnąć nadmiernie skóry. Termin porodu był już bliski, Ewa zadowolona z siebie, że dotrwała do końca w "nienaruszonym stanie". Aż tu nagle, na dwa dni przed porodem Ewa budzi się rano, patrzy w lustro, a na brzuchu oprócz pręgi hormonalnej pojawiły się poprzeczne paski. Nie było ich może dużo, ale widać było już ich zarysy. Sine, coraz grubsze, strasznie wkurzające. Kolejne pojawiły się zaraz po porodzie!
Mimo smarowania brzucha kremem przeciw rozstępom!
Mimo dbania o siebie maksymalnie!
Właśnie dlatego zdecydowanie wolę cellulit od rozstępów. Jeśli już miałabym wybierać, bo wiadomo, że ani jedno ani drugie przyjemne nie jest, ale cellulit przynajmniej się nas nie czepi jeśli będziemy przestrzegać zasad. Co innego z rozstępami. Rozstępy lubią pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie i mogą jak widać na podanym wyżej przykładzie, zależeć od czynników zupełnie niezależnych.
Długo zastanawiałyśmy się z Ewą dlaczego te cholerne rozstępy się pojawiły?! Przecież skóra była odpowiednio nawilżana, zadbana... praktycznie nie było szans na takie pęknięcia. Ewa jest profesjonalistką! Zadbała o każdy szczegół swojej diety i o każdy centymetr swojego ciała! I co? I znalazłyśmy winowajcę!
KOLAGEN!
No przecież, że tak! Po 25 roku życia nasz organizm produkuje go coraz mniej, a to kolagen odpowiada za jędrność, elastyczność skóry. Ubytek kolagenu powoduje zmarszczki, rozstępy... prowokuje nawet powstawanie cellulitu! No dobra! To skoro już mamy winowajcę, to już łatwiej będzie z nim walczyć.
Niedobory kolagenu najłatwiej uzupełnić od środka i na zewnątrz. Ewa postanowiła więc jeść zupy kolagenowe (aby działać od wewnątrz), a na zewnętrzne partie skóry działać poprzez peeling i zabiegi antyrozstępowe. A pomagał jej w tym Kolagenowo - algowy koncentrat BingoSpa na rozstępy 500g:
http://naturica.pl/rozstepy500g
Dlaczego akurat ten zabieg?

"Ty się nie pytaj kosmetyczki dlaczego, tylko uwierz w to, że profesjonalista wie najlepiej i byle gównem się nie będzie smarować!" - taką dostałam odpowiedź od Ewy :)
Ale jak zajrzałam pod tego linka, znalazłam odpowiedź. Ten zabieg ma bardzo dobre opinie, więc widać, że działa! :)
Chcecie zobaczyć metamorfozę Ewy? Oczywiście, że chcecie weszliście tu zapewne z ciekawości, hehe ;)
Tak wyglądał brzuch Ewy miesiąc po porodzie:
A tak wygląda teraz, po prawie roku intensywnej kuracji przeciw rozstępom!
Nieźle co?
Powiem wam, że ja Ewie bardzo gratuluję i naprawdę chylę czoła przed nią. Trzeba mieć chęci, trzeba mieć zapał i silną wolę i wiarę w to, że się uda! No! I jak mi ktoś powie jeszcze kiedyś, że rozstępów nie da się usunąć, to w życiu nie uwierzę, bo widziałam na własne oczy, że się da!

Oto warunki jakie należy spełnić, aby osiągnąć taki efekt jaki osiągnęła Ewa:

1. Po pierwsze trzeba kupić -----> TEN ZABIEG NA ROZSTĘPY <-------
2. Po drugie przed zabiegiem robimy obowiązkowo peeling (najlepiej działa z fusów po kawie)
3. Jemy produkty zawierające kolagen czyli gotujemy zupki kolagenowe, jemy ryby, galaretę
4. Rozstępy muszą być świeże czyli różowe, jeśli są zaniedbane takich efektów nie osiągniesz, ale dzięki temu kosmetykowi wyraźnie rozjaśnisz rozstępy!"
No cóż, ja także gratuluję Ewie takich efektów! 
BRAWO EWA!
BRAWO KOLAGEN! ;) 

Jeśli wam też udało się wygrać z rozstępami, piszcie do mnie (opublikuję waszą metamorfozę) chwalcie się tym, inspirujcie innych do walki o piękne ciało!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Jak pokonac rozstepy? © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka