Najczęstsze błędy popełniane w walce z rozstępamiWalczysz z rozstępami już dłuższy czas i nie widać żadnych efektów? Na pewno popełniasz błędy, których nie jesteś świadoma! Zwykle kobietom wydaje się, że jeśli kupią krem, który reklamowany jest w telewizji przez jakąś mega gwiazdę, posmarują sobie ciało kilka razy, to rozstępy znikną same(?) po miesiącu. Hehehe… moje dorgie, to tak nie działa! Pamiętam jak niedawno spotkałam się z koleżanką, która była strasznie zakompleksiona na punkcie swoich piersi – uważała, że ma za małe, że są plackowate, mało jędrne itd… Oglądałyśmy telewizję i w przerwie na reklamę zobaczyłyśmy Joannę Krupę, która reklamuje jakieś „cudo na biust”. „Muszę to mieć!” krzyknęła kumpelka – wtedy właśnie zobaczyłam na własne oczy, co to znaczy siła reklamy. Kurcze! Przecież to czysta hipokryzja, reklamować krem na jędrny biust, podczas gdy wszyscy wiedzą, że masz sztuczne cycki! Czy któraś się jeszcze nabrała?! Pewnie nie jedna, wierzę w to, że jak kobieta bardzo chce się pozbyć jakiegoś defektu urody, który spędza jej sen z powiek, będzie próbować WSZYSTKIEGO! A przecież nie chodzi o to, żeby stosować wszystko, a tylko to co naprawdę działa. 
Sporządziłam listę błędów, które najczęściej popełniacie:

1. Wierzysz w cuda
Jeśli ktoś ci powie, że rozstępy same znikną, albo że krem na rozstępy załatwi wszystko, możesz być pewna że kłamie! Rozstępy, same to co najwyżej się robią! Nie wierz w to, że samo smarowanie wystarczy. Owszem, warto wspomagać się kosmetykami, ale do tego musimy jeszcze zastosować odpowiednią dietę, masaże i kilka minut ćwiczeń dziennie.

2. Wybierasz złe kosmetyki
To najczęstszy błąd popełniany przez większość kobiet. Zobaczymy reklamę, w której jakaś super laska pokazuje piękne ciało bez rozstępów i w ciemno kupujemy krem – BO DZIAŁA. A skąd wiesz czy działa? Zastanowiłaś się chociaż przez chwilę czy ta piękna pani w ogóle kiedykolwiek miała rozstępy? Osoby występujące w reklamie najczęściej nie mają nic wspólnego z kosmetykiem, które reklamują. Te gwiazdy mają po prostu wyglądać i zachęcać do kupna! Ja nie jestem żadną gwiazdą i powiem ci jakich specyfików warto spróbować. Warto, bo wiem z doświadczenia! Na początek zajrzyj TUTAJ. Bardzo fajny sklep, który sprzedaje kosmetyki naturalne i nie tylko.3. Nie masujesz się
Wiesz, że masaże bardzo pomagają w walce z rozstępami? Jeśli do tej pory się nie masowałaś to zacznij! To naprawdę działa! Dobre kosmetyki w połączeniu z masażem naprawdę dają efekty! Wiadomo, że masować siebie sama jest trudno. W takim razie zachęć do takiego masażu partnera! Pokaż mu ten krótki film instruktażowy i niech szybko zabiera się do dzieła! Taki także masaż to dobry wstęp do romantycznego wieczoru ;)4. Nie przestrzegasz diety
Wiecie jak ważne jest wzmacnianie organizmu od wewnątrz? Jest niemal tak ważne jak stosowanie odpowiednich kosmetyków. Pisałam o tym w poprzednim poście. Zmień dietę i nawyki żywieniowe, a nie tylko staniesz się zdrowsza, ale także twoje rozstępy będą się zmniejszać.

5. Nie działasz systematyczne
Jeśli stosujesz wszystkie wyżej wymienione punkty, a rozstępy wcale się nie zmniejszają, to może oznaczać tylko jedno: nie jesteś systematyczna! Jeśli na twoim kremie jest napisane stosować dwa trzy w tygodniu, to nie oznacza, że jak posmarujesz się raz osiągniesz zamierzony efekt. Jeśli zaczynasz stosować dietę na rozstępy, to bądź uczciwa i nie podjadaj wieczorami, a jeśli raz się wymasowałaś nie spodziewaj się, że następnego dnia obudzisz się bez rozstępów! Niestety moje drogie, aby wygrać trzeba walczyć systematycznie i ze wszystkich sił!
Pomogę wam – razem damy radę!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Jak pokonac rozstepy? © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka