Witaminy na rozstępy

Jak wiecie rozstępy to problem szczególnie często dotykający kobiet. Mogą pojawić się na wielu partiach naszego ciała, brzuchu, udach czy nawet ramionach i w takiej sytuacji sprawiają, że wyglądamy nieestetycznie i po prostu brzydko. Rozstępy są bardzo trudne do zlikwidowania, co sprawia, że walka z nimi jest długa i żmudna - a efekty mogą być i tak dalekie od marzeń. Dlatego jak walczymy to kompleksowo. W związku z czym dzisiaj chciałabym przedstawić Wam ZMA.
Czym jest ZMA?
ZMA to nowoczesny, wysokiej jakości a co najważniejsze wyjątkowo skuteczny preparat, który to działa niezwykle pozytywnie na cały nasz organizm. Wszystko dlatego, że w jego składzie zawarte są najważniejsze dla naszego prawidłowego funkcjonowania minerały oraz witaminy, wpływające nie tylko na stan samopoczucia ale również na naszą urodę i piękny wygląd. ZMA to:

  • Magnez który to spełnia wiele różnorodnych ról lecz najważniejszą jest to iż przyczynia się do kształtowania kości, a także sprawia, że nasze zęby są piękne, mocne i zdrowe. Co więcej magnez bierze także czynny udział w kontroli pobudliwości, oraz sprawia, że mięsień sercowy oraz mózg pracują o wiele lepiej. Jak dowodzą najnowsze badania magnez wzmacnia układ odpornościowy całego organizmu a przede wszystkim opóźnia proces starzenia się i przeciwdziała powstawaniu pomarańczowej skórki oraz rozstępów.
  • Witamina B6 bardzo korzystnie wpływa na stan naszej skóry a co za tym idzie pomaga nam wygrać walkę z rozstępami. Jednakże nie jest to jej jedyna zaleta, albowiem pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu nerwowego oraz uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych krwinek i przeciwciał.
  • Cynk jest niezbędnym elementem aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Niedobór tego minerału sprawia, że cierpimy na niedokrwistość a także jesteśmy podatni na zmiany skórne, takie jak łuszczyca, zapalenia skóry oraz utrata owłosienia. Cynk sprawia, że nasza skóra staje się sprężysta a dzięki temu zapomnieć możemy o problemie rozstępów.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Jak pokonac rozstepy? © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka